ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Krásny darček od našej milej pacientky Emky

vytvorené : 15.10.2020

Chceme sa s vami podeliť o prekvapenie, ktorým nás potešila naša pacientka Emka. Kreatívne nápady robené so srdcom vedia skutočne zahriať a zlepšiť deň. Krásny nápad v podobe vlastnoručne zhotovených tričiek pre zamestnancov Primadentu, nás veľmi potešil. 

tricko_detail_2.jpg

Tieto milé tričká určite zlepšia náladu nielen nám a veríme, že pomôžu spríjemniť návštevu u nás aj našim pacientom. Vždy, keď ich nosíme, vyčarujú úsmev na tvári a dobrú náladu. Mimoriadne oceňujeme perfektný nápad, dávku energie a radosť, ktorú nám Emka tričkami darovala.

tricko_majka.jpg

recepcia_tricka.jpg

tricko_detail.jpg

Dávame vám do pozornosti prepracované charaktery jednotlivých zamestnancov, ktoré autorka nápadu dokonale vystihla. Páni doktori si vyslúžili aj úlohu supermana či hviezdy a naše milé sestričky a dentálne hygieničky dostali všetky potrebné nástroje k vyčarovaniu krásneho úsmevu. :) 

fotenie_tricka.jpeg

Ďakujeme, milá Emka, za nádherné darčeky. Tvoje prekvapenie nám spestrilo pracovné dni, ktoré vďaka tvojej tvorivosti nemôžu začínať inak ako úsmevom. Sme radi, že zubári so srdcom majú aj pacientov a pacientky so srdcom :) Veď posúďte sami: dá sa dobrej nálade a správnemu pracovnému nasadeniu v tomto tričku odolať? :)

dakujeme_za_tricka_final.jpg

Napísali o nás: Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník testuje ľudí na koronavírus

logo-fb.png

Viac o nás:

Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej

Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník testuje ľudí na koronavírus

Minúty pre hrdinov: zubár Radoslav Paulech