ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Zúčastníme sa celoplošného testovania - budeme pomáhať aj pri odberoch vzoriek

vytvorené : 30.10.2020

Zúčastníme sa ako dobrovoľníci celoplošného testovania a budeme pomáhať aj pri odoberaní výterov. Podporíme tímy zdravotníkov a administratívnych pracovníkov, ktorí sa rozhodli prispieť k realizácii odberov. Ako zdravotníci veríme, že pomáhať je dôležité.

 radoslav_paulech.jpg

foto: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

V súvislosti s aktívnym zapojením sa do testovania si môžete prečítať aj článok, v ktorom náš lekár MDDr. Radoslav Paulech, odpovedá na otázky pre spravodajský portál Aktuality.sk.

Napísali o nás: Niektorí zdravotníci nechcú ísť pomáhať. Môže to byť forma revolty voči chaosu, ktorý sa deje (rozhovor)

Ako zdravotníci sme tu pre vás počas celého obdobia pandémie, pretože veríme, že zdravotná starostlivosť by mala byť dostupná aj v tomto období, pokiaľ je to čo i len trochu možné. Zuby si totiž nevyberajú, kedy môžu človeka potrápiť. Snažíme sa byť tiež prospešní pre spoločnosť, možno inšpirujeme k pomoci aj ďalších, ktorí sa zatiaľ nerozhodli a drieme v nich chuť pomôcť v týchto nových časoch. 

"Každý by mal prevziať zodpovednosť aj do vlastných rúk, porozmýšľať, ako môžem pomôcť a nielen čakať, že mi povedia, čo mám robiť." Veríme, že spoločne to zvládneme. 

Výzva pre zdravotníkov - Zdravotníci, potrebujeme vás. 

logo-fb.png

Napísali o nás k téme: Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník testuje ľudí na koronavírus

                                    Minúty pre hrdinov: zubár Radoslav Paulech

Viac o nás:

Zúčastníme sa iniciatívy Zubári, ktorí liečia, ale i nezištne pomáhajú

Iniciatíva Daruj úsmev - naša premena pacientky Danky

Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej