ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

SÚŤAŽ - Vyhraj dentálnu hygienu ZADARMO a 10 % zľavu na ošetrenie + výsledky súťaže

vytvorené : 20.05.2020

Čaj, červené víno, káva či iné spríjemnenia života v časoch karantény si pýtajú svoju daň v podobe usadených pigmentov na zuboch. Strata belosti zubov v tomto období nemusí znamenať stratu šance na krásny úsmev bez rúška. :)

korona_virus_perex.jpgusmev.png

Ešte predtým ako sa s uvoľnovaním pravidiel nosenia rúšok rozhodnete pre akýkoľvek spôsob bielenia zubov, odporúčame vykonať pravidelnú dentálnu hygienu. Profesionálne vykonaná dentálna hygiena je základom v každom prípade, nielen ak túžite po krásnych a bielych zuboch, ale najmä ak si chcete zachovať zdravý chrup po celý život. Preto je nielen teraz ten správny čas na objednanie sa na dentálnu hygienu. 

SÚŤAŽ – VYHRAJ V PRIMADENTE DENTÁLNU HYGIENU A KOMPLETNÉ PIESKOVANIE ZUBOV ZADARMO!

  • Podmienky pre zapojenie do súťaže na Facebooku sú jednoduché: Zdieľaj príspevok na tvojej nástenke a lajkuj stránku Primadent na Facebooku 
  • Ako BONUS za každé zdieľanie príspevku sa naviac zapojíš aj do žrebovania o 10% zľavu na zubné ošetrenie* u nás
  • Ponuka platí pre všetkých, registrovaných aj neregistrovaných pacientov, dospelých aj deti. Výhercu/výherkyňu dentálnej hygieny s pieskovaním zubov zadarmo a výhercu 10 % zľavy na ošetrenie oznámime v komentároch pod príspevkom. Žrebujeme na Deň detí, t.j. 1.6. 2020, neváhajte sa zapojiť! *Zľavu možno využiť do konca roka 2020. 

Tešíme sa na vás spolu s našou šikovnou a milou dentálnou hygieničkou Evkou. Veríme, že vás profesionálne vykonaná ústna hygiena s nulovým účtom poteší. :)

*Aktualizácia

Video z losovania súťaže (cez odkaz nižšie prejdete do pôvodného príspevku na súťaž Primadentu na Facebooku)

Losovanie prebehlo formou videa s výberom z kartičiek s menami všetkých účastníkov, ktorí splnili podmienky súťaže.  Z účasti v súťaži boli vylúčené osoby v pracovnom pomere s organizátorom súťaže, blízke osoby týchto osôb v zmysle ustanovenia § 116 Občianskeho zákonníka v platnom znení a tiež naša šikovná dentálna hygienička Evka, ktorá sa z nevysvetliteľných dôvodov súťaže taktiež zúčastnila. J Žeby deti obuvníka chodili bosé? Uvidíme, až všetci nadobro odhodíme rúška a budeme z nich čoskoro šiť patchwork deky s dokonalým úsmevom po precíznej vykonanej dentálnej hygiene. Kto je víťaz? 

Výherkyňou dentálnej hygieny zdarma je p. Kučáková. Výherkyňou 10 % zľavy z ošetrenia v Primadente sa stáva p. Katuš Ka. Výherkyniam súťaže gratulujeme a nám ostatným pri objednávaní sa na zanedbanú dentálnu hygienu a odložené návštevy zubára držíme prsty. 

*Výherkyne budeme kontaktovať aj prostredníctvom súkromnej správy na Facebooku, kde súťaž prebiehala. S radosťou im oznámime skvelú správu a dostanú informácie ohľadne detailov uplatnenia 10 % zľavy z ošetrenia a ohľadne výberu termínu ošetrenia a dentálnej hygieny zdarma. Termíny si podľa svojich predstáv vyberú samy. V prípade, že obe dámy do týždňa nepotvrdia svoj záujem, budeme žrebovať opäť. Video zo žrebovania bude čoskoro dostupné na našom Facebooku. 

pieskovanie_fb.jpg

PS: Nezabúdajme, čoskoro odhodíme rúška a budeme chcieť prezentovať náš úsmev v čo najlepšom svetle. Objednajte sa na dentálnu hygienu, čo možno najskôr. S úsmevom ide všetko lepšie. :) Tešíme sa na Vás v Primadente! 

Ďalšie zaujímavosti:

Viac o ponúkaných službách a modernej technike, ktorú v našej praxi používame. 

Možnosti objednania sa na ošetrenie v Primadente.