ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

O nás


o_nas.jpgZubná prax MUDr. Vladimíra Paulecha bola založená už v roku 1993 ako prvé súkromné stomatologické pracovisko na Kysuciach. Svojim pacientom (dospelým i deťom) poskytuje komplexnú stomatologickú starostlivosť na priamu platbu, bez zmluvného vzťahu s poisťovňami. Poskytuje služby v súlade s napredovaním vývoja v stomatologických technológiách a vede.

Sme moderné zdravotnícke zariadenie so štyrmi ordináciami lekárov a jednou ambulanciou dentálnej hygieny, vlastným RTG pracoviskom (s radioviziografiou, digitálne spracovávanými intraorálnymi, panoramatickými snímkami i 3D-CT prístrojom - celý chrup, dutiny a kĺby sú naraz a bez dlheho čakania zobrazené na monitore počítača, a to pri zníženej intenzite žiarenia,u 3D-CT röntgenovom prístroji i v priestorovom trojdimenzialnom zobrazení.), recepciou a moderným prístrojovým i materiálovým vybavením. Lekári pracujú pod vedením dvojatestovaného stomatológa MUDr. Vladimíra Paulecha a sú priebežne pripravovaní a doškoľovaní poskytovať služby vo vysokej kvalite a s ohľadom na požiadavky pacientov.

Pravidelne sa  zúčastňujeme domácich i zahraničných školení, kurzov i odborných výstav. Získané poznatky sa snažíme ihneď aplikovať do našej práce, preto pracujeme s modernými technológiami a materiálmi.

Prečo robíme na "priamu platbu"?

 

o_nas2.jpgV dobe moderne sa rozvíjajúceho odboru zubného lekárstva nie je príliš veľa priestoru pre kompromisy v oblasti kvality. Ošetrenie „sponzorované“ zdravotnými poisťovňami bohužiaľ odráža neradostnú situáciu systému nášho zdravotníctva. Komu kompromisy nevadia, ten veľakrát dostáva z tohto systému ošetrenie blížiace sa provizóriu, ktoré je nútený zubný lekár vytvoriť počas Vašej krátkej návštevy, pretože v čakárni sú ďalší pacienti, ktorí sa tiež domáhajú ošetrenia.

V našej zubnej praxi si pacienti hradia ošetrenie v plnej výške sami. Vďaka tomu od nás dostávajú kompletný servis zubného ošetrenia a dentálnej hygieny bez časového stresu na vysokej úrovni

Priateľský prístup, bezbolestnosť ošetrenia a profesionalita sú samozrejmosťou. Investícia do svojho zdravia je tým najlepším, čo sami pre seba môžeme urobiť.