Digitálny 3D röntgen

Vytvorené 31.10.2017

3D_rontgen2.jpgPre zlepšenie diagnostických možností, kvality a zvyšovanie starostlivosti o našich pacientov je naša pracovisko vybavené novým röntgenovým prístrojom CBCT (Cone Beam Computed Tomography) pre zhotovovanie 3D snímok pacientov.

Vývoj moderných technológií v stomatológii dnes ponúka 3D RTG prístroje, ktoré poskytujú špičkovú kvalitu zobrazenia pri expozičných dávkach, ktoré sú pre pacientov mnohonásobne nižšie, ako pri bežných CT prístrojoch v nemocniciach.

NewTom Giano, ktorým vykonávame CBCT vyšetrenie našim pacientom, je naviac vybavený technológiou SafeBeam pre optimalizáciu minimálnej dávky žiarenia a patrí tak medzi najvyspelejšie a pre pacientov najohľaduplnejšie CBCT prístroje na trhu vôbec. Prístroj umožňuje reálne 3D zobrazenie vybranej oblasti kostry i mäkkých častí hlavy v trojrozmernom zobrazení s presnosťou od 0,075 mm.

3D zábery využívame pre komplexnejšiu diagnostiku vybraných problémov, napríklad:

- presné a bezpečné plánovanie implantátov,
- zložitejšie endodontické ošetrenie,
- ortodonciu a orálnu a maxilofaciálnu chirurgiu,
- presnú priestorovú lokalizáciu patologických procesov a útvarov, poranení v tvárovej časti hlavy, čelustných dutín a klbov, rôznych anatomických odlišností, uloženie retinovanývh zubov a pod.

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.