Pesonál

Zubní lekári
(kliknutím na fotku sa zobrazí podrobnejší popis)
MUDr. Vladimír Paulech
MUDr. Vladimír Paulech
MDDr. Radoslav Paulech
MDDr. Radoslav Paulech
MUDr. Martin Talafa
MUDr. Martin Talafa
MDDr. Martin Rudinský
MDDr. Martin Rudinský
MDDr. Kristína Kvašňovská
MDDr. Kristína Kvašňovská
Po absolvovaní štúdia stomatológie na LF UK v Hradci Králové a LF UK v Bratislave pracoval ako obvodný stomatológ v Čadci. Po zložení prvej atestačnej skúšky zo stomatológie sa začal odborne orientovať na stomatologickú chirurgiu a v roku 1989 absolvoval druhostupňovú atestáciu. V roku 1993 otvoril prvú súkromnú stomatologickú prax na Kysuciach. Odborne sa zameriaval hlavne na stomatochirurgiu, endodonciu a estetickú stomatológiu. V ostatných rokoch sa zameriava najmä na dentálnu implantológiu.
Štúdium zubného lekárstva absolvoval v r. 2010 na Masarykovej univerzite v Brne, od roku 2011 pracuje pre Primadent. Baví ho získavať nové poznatky a zavádzať ich do praxe, preto sa často zúčastňuje rôznych školení, seminárov i konferencií zameraných najmä na estetickú stomatológiu, endodontické ošetrenie zubov, prácu so systémom CEREC a dentálnu hygienu.
Štúdium všeobecného lekárstva ukončil v r. 2002 na JLF UK v Martine a diferenčného štúdia stomatológie o 2 roky neskôr na LF UPJŠ v Košiciach. Od r. 2004 je súčasťou tímu Primadentu, v roku 2007 úspešne zložil atestačnú skúšku zo stomatológie. V r. 2008 absolvoval prvú implantologickú stáž vo FN Hradec Králové pod vedením prof. MUDr. Šimůnka a odvtedy sa zúčastnil mnohých školení doma i v zahraničí zameraných nielen na implantológiu. Od r. 2013 je členom Implantologického klubu SR.
Vyštudoval zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Popri štúdiu sa zúčastnil viacerých školení a seminárov zameraných najmä na súčasné a miniinvazívne postupy v ošetrovaní. V kolektíve zubnej kliniky Primadent pracuje od roku 2021. Zaujíma sa o všeobecnú a mikroskopickú stomatológiu, endodontické a protetické ošetrenie zubov.
Štúdium zubného lekárstva absolvovala v r. 2018 na lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. V kolektíve zubnej kliniky Primadent pracuje od roku 2023. Už počas štúdia sa zúčastňovala viacerých školení a seminárov zameraných najmä na súčasné a miniinvazívne postupy v ošetrovaní, protetickú stomatológiu a kompozitné materiály. Zaujíma sa najmä o pedostomatológiu, mikroskopickú endodonciu, a protetické ošetrenia zubov.
Zdravotné sestry a ďalší zamestnanci
JUDr. Eva Paulechová

JUDr. Eva Paulechová
konateľka spoločnosti

Mariana Kratochvílová

Mariana Kratochvílová
vrchná sestra, dentálna hygiena

Eva Kyjanicová

Eva Kyjanicová
dentálna hygiena
materská dovolenka materska dovolenka

Ivana Jopčíková

Ivana Jopčíková
zdravotná sestra

Mária Šurláková

Mária Šurláková
zdravotná sestra a dentálna hygiena

Bc. Valéria Kučáková

Bc. Valéria Kučáková
zdravotná sestra

Agáta Kyzeková

Agáta Kyzeková
zdravotná sestra

Monika Kováčová

Monika Kováčová
recepčná

Mgr. Miroslava Poliaková

Mgr. Miroslava Poliaková
recepčná

Zuzana Lašová

Zuzana Lašová
marketingová špecialistka

Eva Šafáriková

Eva Šafáriková
technická pracovníčka

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.