Vstupné vyšetrenie

Podľa požiadaviek a potrieb pacienta, pre dospelých i pre deti a na súčasnej úrovni stomatológie.

Dentálna hygiena

podrobné inštruktáže, profesionálne čistenie chrupu, odstránenie zubného kameňa, pigmentov, povrchového zafarbenia zubov, fluoridácia, pečatenie zubov, atď.

Bielenie zubov

moderné ambulantné jednorazové bielenie s použitím akceleračnej lampy alebo domáce bielenie zubov.e

Naše služby

Záchovná a estetická stomatológia

biele (neviditeľné) plomby, amalgámové plomby v precíznom prevedení, úprava tvaru a farby zubov, rekonštrukcie zubov počas jednej návštevy.

Endodoncia

liečba koreňa zuba zväčša počas jednej návštevy ambulancie, eventuálne aj s definitívnou dostavbou/rekonštrukciou zuba. Prerobenie nevyhovujúcej koreňovej výplne - reendodoncia.

Protetika

celokeramické, kovokeramické aj zirkonkeramické korunky a mostíky, nadstavby, snímacie protézy, okamžité provizórne náhrady aj po obrúsení zubov, CEREC - ordinačné vyhotovenie celokeramických náhrad pri jednej návšteve ambulancie.

Paradontológia

liečba parodontitídy (paradentózy).

Stomatologická chirurgia

chirurgické extrakcie koreňov a retinovaných zubov, resekcie koreňov, predprotetické úpravy, úpravy uzdičiek a slizničných rias.

Implantáty

Trvácne, funkčné a estetické riešenie náhrady jednotlivých alebo viacerých chýbajúcich zubov implantátmi. Zhotovenie koruniek, mostíkov i protéz nesených implantátmi.

Anestézia

povrchová slizničná, lokálna infiltračná, zvodová alebo analgo-sedácia a ošetrenie s rajským plynom.

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.