Nevzdávajte sa svojich zubov

Vytvorené 31.10.2017

Nevzdávajte sa svojich zubov

 

210-ap.jpg

Chýbajúce zuby nie sú len estetickým problémom. Môžu predstavovať problém aj pri trávení v dôsledku nedostatočne požutej potravy. Mnohým robia problém aj pri výslovnosti a celkovom výraze tváre. Nevzdávajte sa preto svojich vlastných zubov bez toho, aby ste sa lekára opýtali, či sa nedajú zachrániť, pretože oprava vlastného zuba je zväčša lacnejšia a časovo menej náročná ako výroba, vhojenie a nasadenie náhrady.

 

 Ak korunková časť zuba nie je úplne zničená a máte z vášho zuba aspoň časť zachovanú, zväčša je liečiteľný a opraviteľný.  A to aj v tom prípade, ak ide o zub, v ktorom už bola robená koreňová výplň a je teda „mŕtvy“. Prítomnosť neošetreného alebo nedostatočne ošetreného mŕtveho zuba okrem iného môže zvýšiť riziko srdcovo-cievnych ochorení, impotencie, poškodenia kĺbov, ochorenia pečene a aj riziko potratov u žien, preto je vhodné ošetrenie týchto zubov zbytočne neodkladať. 

 

Vlastný, opravený zub, hoci aj s koreňovou výplňou je lepší, zdravší a pre telo užitočnejší ako akákoľvek umelá náhrada. Zuby s dobre ošetreným koreňovým systémom môžu mať takú istú životnosť ako zdravé zuby.

 

Radi Vám poradíme - skonzultujeme, či predsa nie je aj iná možnosť ako trhanie zuba. Túto službu poskytujeme aj pacientom iných zubných lekárov.  Konzultačný termín u našich špecialistov si môžete dohodnúť na tel. č. 041/4333 466 alebo cez online rezervačný systém.

 

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.