Operačný mikroskop

Vytvorené 31.10.2017

Zeiss-OPMI-Pico-5.jpgMikroskopická stomatológia je v súčasnosti moderným trendom v zubnom lekárstve a prispieva k lepšej prognóze a skvalitneniu ošetrenia. Operačný mikroskop slúži na zväčšenie a osvetlenie ošetrovaného zuba, čo umožňuje lekárovi získať detailný prehľad v operačnom poli a pracovať až s 30-násobným zväčšením. Jedná sa síce o nákladný pristroj, avšak významne zvyšuje kvalitu prace a má viaceré možnosti využitia, a to napríklad v implantológii, v mikrochirurgii, v estetickej stomatológii, pri diagnostike, ale najmä pri plnení koreňových kanálikov - v endodoncii.

Každý zub je jedinečný a rovnako aj jeho koreňové kanáliky, ktoré sú zväčša veľmi tenké -  ich hrúbka sa nezriedka pohybuje len v stotinách milimetrov, niekedy bývajú tenšie ako ľudský vlas. Ich počet a tvar je navyše v každom zube jedinečný, a preto nájdenie a ošetrenie koreňového kanálika, ktorý častokrát voľným okom nemusí byť vôbec viditeľný, značne zvyšuje úspešnosť endodontického ošetrenia.


Endodoncja-Mikroskop-Leczenie-kanałowe-gdansk.jpg Vďaka odhaleniu voľným okom neviditeľných štruktúr sa nielen zlepšuje diagnostika a kvalita prace, ale zväčšuje sa aj spektrum možných výkonov, napr. o náročnejšie reendodontické ošetrenia.

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.