Oznam pre pacientov - ošetrenie v období epidémie koronavírusu

Vytvorené 23.03.2020

Milí pacienti, my zdravotníci sme tu pre vás aj v tejto výnimočnej situácii. Samozrejme, v prvom rade dbáme najmä na Vašu aj našu bezpečnosť. Preto je vstup do budovy nasej kliniky povolený len s rúškom na tvári so zakrytým nosom aj ústami. Ďalšie ochranné prostriedky ako rukavice, či ochranné okuliare sú taktiež odporúčané. Telesnú teplotu Vám zmeria náš personál pri príchode k nám, dezinfekčné prostriedky sú Vám k dispozícii v priestoroch našej kliniky.

 dezinfekcia_meranie_teploty_primadent.jpg

Pred Vašou návštevou sa prosím najskôr informujte o aktuálnej situácii a režime ošetrovania u nás na telefónnych číslach +421 948 976 310 alebo 041/433 34 66. Situácia sa každým dňom mení, preto je dôležité, aby ste Vašu návštevu najskôr skonzultovali telefonicky.

clanok implantaty obrazky.jpg

Uveďte prosím, vždy pravdivé údaje o Vašom zdravotnom stave, príznakoch, telesnej teplote, cestovateľskej anamnéze a pod.

dotaznik_primadent.jpg

Ďakujeme za pochopenie. Zvládneme to. Sme v tom spolu.  

Dôležité infolinky

Infolinka pre organizačné pokyny: 0800 221 234
Infolinka Úradu verejného zdravotníctva: 0917 222 682

Linka regionálneho úradu verejného zdravotníctva:

  • Žilina – 0905 342 812

*Zozbierané informácie a najčastejšie otázky a odpovede sú zostavené na základe odporúčaní a poznatkov Svetovej zdravotníckej organizácieÚradu verejného zdravotníctva Slovenskej republikyeurópskeho, ako aj amerického centra na kontrolu a prevenciu chorôb.

Všetky informácie nájdete na infolinke 0800 221 234, komunikovať môžete aj prostredníctvom mailu novykoronavirus@uvzsr.sk

Zdroj foto:Primadent s.r.o., pixabay.com

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.