Zubná pohotovosť vyhradená pre pacientov s akútnou bolesťou

Vytvorené 16.04.2024

Milé pacientky, milí pacienti, častokrát ste v dotazníkoch spokojnosti spomínali, že by ste privítali možnosť ošetrenia v prípade bolesti, aj bez objednania.

Rozboleli Vás cez víkend zuby alebo máte akútnu bolesť? Potrebujete ošetrenie skôr, ako ste si u nás objednali termín?

Chceme vyjsť v ústrety Vašim potrebám, a preto sme sa rozhodli od 22. 4. 2024 zaviesť „pohotovostnú hodinu“. Budeme tu pre Vás aj bez objednania. Každý pondelok medzi 8:00-9:00 sme na našej klinike vyhradili 1 hodinu pre ošetrenia pacientov s bolesťou.

Zubná pohotovosť pre pacientov s akútnou bolesťou.

Platia nasledujúce pravidlá:

 • S ohľadom na objednaných pacientov máme na ošetrenia pohotovostných prípadov vyhradenú 1 hodinu – pondelok od 8:00 – 9:00 hod. Príďte ráno na 8:00, zaregistrujte sa na recepcii a počkajte, kým na Vás príde rad.
 • Platí iba pre dospelých pacientov (z časových dôvodov neplatí ošetrenie akútnych stavov pre deti alebo osoby, ktoré majú špeciálne potreby ošetrenia).
 • Každý pondelok ošetríme maximálny možný počet pacientov. Keďže ide o ošetrenie bez rezervácie termínu – nevieme garantovať, že v prípade väčšieho množstva pacientov, ako je naša kapacita, budete ošetrený/á.
 • V prípade, že ide o dospelých, ktorí nie sú našimi pacientami, účtujeme za túto službu paušálny poplatok 50 eur (nad rámec ceny uskutočnených stomatologických výkonov). Našimi pacientami rozumieme tých a tie, ktorí majú u nás absolvovanú vstupnú prehliadku a boli u nás na ošetrení alebo prehliadke v ostatných 3 rokoch.

Ďalšie zaujímavosti:  

Nový systém ošetrenia citlivosti zubov a bielych škvŕn 

Časté omyly, ktoré škodia zubom

Ako sa správne starať o zuby?

Terapia obohatenou krvnou plazmou - zlepšenie hojenia aj po stomatologických zákrokoch

Ktorá zubná pasta je najlepšia?   

 

 

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
 • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
 • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
 • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
 • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
 • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
 • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
 • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.