ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej

vytvorené : 14.05.2020

Koronavírus nečakane zasiahol do našich životov. Počas celého obdobia robíme maximum, aby sme tu boli pre vás aj v týchto mimoriadnych časoch. Problémy so  zubami sa neriadia zatváraním kliník, preto sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby ste neostali neošetrení. Fungujeme v sprísnenom hygienickom režime a v zodpovednom prístupe budeme aj naďalej pokračovať. Pracujeme naďalej pre všetkých, ktorí nás potrebujú, vrátane nových pacientov.  

Sme v tom spolu

V snahe zabezpečiť prvotriedne hygienické podmienky na ošetrenie sme kúpili špeciálne vybavenie potrebné pre chod kliniky počas obdobia pandémie. Nedostatok ochranných prostriedkov, respirátorov a dezinfekcie spôsobil niekoľkokonasobný nárast ich cien. Zabezpečenie všetkých potrebných náležitostí k výkonu stomatologickej praxe v tomto období preto zaťažilo náš rozpočet. Napriek tomu nebudeme zvýšené náklady prenášať na našich pacientov.

money_euro.jpg

Zdroj foto: pexels.com

Garancia férovosti v ťažkých časoch

Ako zubní lekári si uvedomujeme povinnosť vytvorenia bezpečných podmienok na poskytovanie zubnej starostlivosti za každých okolnosti, a to aj počas pandémie. Cítime tiež našu zodpovenosť zachovať sa férovo voči pacientom, ktorí sa ocitli v rovnakej situácii ako my.

Preto napriek zvýšeným nákladom spojeným s mimoriadnym hygienickym režimom dávame našim pacientom verejný prísľub, že ceny za ošetrenie nebudeme zvyšovať. Garantujeme vám nezvýšenie cien za ošetrenie počas celého roka. V prvom rade nám záleží na vás, našich pacientoch, a vašej spokojnosti. Týmto vám chceme vyjadriť vďaku za vašu dôveru a sme veľmi radi, že tu aj naďalej zvládame byť pre vás. #smevtomspolu. Tešíme sa na Vašu návštevu :)

logo-clanok.png