ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Objednaj sa a získaj 10% zľavu z účtu!

vytvorené : 23.11.2020

Milí pacienti, 

najkrajší čas v roku je už onedlho tu a všetci premýšľame, ako obdarovať svojich najbližších.
V Primadente si vážime vašu dôveru, a preto by sme vás tiež radi odmenili. Veríme, že Vám aj tohtoročná vianočná
10%-ná zľava prinesie krajší úsmev.

Tento rok sa objednajte, budúci rok ušetríte

Akcia funguje nasledovne: Dohodnite si do konca tohto roka termín (alebo viacero termínov) na ošetrenie v roku 2021 a automaticky získavate zľavu 10% z účtu, keď prídete na toto ošetrenie. Termín si môžete zvoliť kedykoľvek v budúcom roku. Zľavu teda získava každý a každá, kto si budúcoročnú návštevu u nás dohodne do konca kalendárneho roka. Nezáleží na tom, či sa objednáte u nás osobne, telefonicky alebo pohodlne cez online rezervačný systém.

Zubári so srdcom

Zubári so srdcom sú tí, ktorí pomáhajú aj vtedy, keď nie sú Vianoce. Tento rok sme sa preto zapojili do iniciatívy Daruj úsmev. Na vlastné náklady sme zabezpečili kompletné ošetrenie a nový úsmev pacientom, ktorí si ošetrenie nemohli dovoliť z finančných dôvodov. Veríme, že krásny úsmev prispeje k zlepšeniu života a pomôže prinavrátiť sebavedomie. Viac si môžete prečítať tu: https://primadent.sk/novinky/daruj_usmev_iniciativa_primadent.html

Boli sme tu pre vás počas celého roka

Toto obdobie nám pripomína, aby sme, viac než obyčajne, boli k sebe solidárni a ohľaduplní. V Primadente sme presvedčení, že pomáhať je dôležité. Rozhodli sme sa preto byť užitoční aj pri riešení súčasnej pandémie. Pomáhali sme pri testovaní na Covid-19 už počas prvej vlny. Všetci naši zubní lekári sa ako dobrovoľníci zúčastnili aj odberov vzoriek pri celoplošnom testovaní počas druhej vlny pandémie. Viac si môžete prečítať tu: https://primadent.sk/novinky/primadent_celoplosne_testovanie_zucastnim_sa.html. Sme veľmi vďační, že sme mohli pomôcť v týchto mimoriadnych časoch a zároveň sme zvládli ošetrovať našich pacientov bez prerušenia počas celého roka.

Ďakujeme, že ste s nami

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme tu mohli byť pre Vás aj naďalej. Veľmi si vážime, že rešpektujete zavedené protiepidemické opatrenia. Týmto sa vám chceme poďakovať za prejavenú dôveru a spoluprácu. Spolu to zvládneme. Prajeme vám pokojné a pohodové vianočné sviatky a tešíme sa na vás v novom roku 2021. :)

Vianočná akcia .png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viac o nás: Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník  testuje ľudí na koronavírus

                   Minúty pre hrdinov: zubár Radoslav Paulech

                   Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej

replica watches for sale replique montre replica uhren deutschland luxury replica watches https://www.wellreplicas.to