ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Zúčastníme sa iniciatívy Zubári, ktorí liečia, ale i nezištne pomáhajú

vytvorené : 19.06.2020

Zubári so srdcom sú tí, ktorí vedia aj nezištne pomáhať.Zapojili sme sa preto do výzvy Žilinského samosprávneho kraja na pomoc tým, ktorých súčasná kríza najviac zasiahla. Vybraným pacientom poskytneme komplexné ošetrenie zdarma vrátane nadštandardu kompletne na naše náklady. 

zupa_zubari_pomahaju_logo_perex.jpg

Chceme v súčasnej ťažkej situácii pomôcť pacientom, ktorí si zubné ošetrenie z finančných dôvodov nemôžu dovoliť. Rozhodli sme sa preto, že krajší úsmev darujeme práve sociálne slabším. Veríme, že s úsmevom ide v živote všetko lepšie. :) 

Pre koho je pomoc určená? 

Ako zubní lekári zo Žilinského kraja, ktorí sa zapojili do výzvy, poskytneme vybraným pacientom komplexné zubné ošetrenie vrátane nadštandardu na vlastné náklady.  Výber pacientov a následné odporučenie k nám vykonáva komisia ŽSK. Odporučených pacientov komplexne vyšetríme, zistíme, aké sú predstavy a želania pacienta a navrhneme terapeutický plán. Pri ošetrovaní budeme ďalej postupovať rovnako, ako v prípade pacientov našej súkromnej zubnej kliniky, to znamená v najvyššej kvalite, precízne, citlivo a so srdcom. Pre koho je pomoc určená?

Príspevok žilinského samosprávneho kraja. Viac na: www.zilinskazupa.sk.

covid_MDDr_Paulech.jpg

Pretože zubári so srdcom pomáhajú nielen v ordinácii

V súčasnej situácii sme sa ocitli všetci spoločne a každý z nás sa snaží s ňou vysporiadať ako najlepšie vie. My v Primadente sa snažíme pomáhať nielen ošetrovaním zubov, ale aj mimo našej kliniky a pracovnej doby. Pozrite si príbeh nášho dobrovoľníka - MDDr. Radoslava Paulecha z tímu Mobilnej odberovej jednotky COVID-19, ktorá v Žilinskom kraji robila testy na koronavírus ľuďom bez možnosti dostaviť sa na odberové miesta. Video reportáž si môžete pozrieť tu TA3 Minúty pre hrdinov.

Minúty pre hrdinov zubár Radoslav Paulech | TA3

covid-plna-velkost_perex.jpg

Tím dobrovoľníkov odberovej jednotky zo ŽSK sa tiež angažoval počas ostatných dní vo viacerých prípadoch vyžadujúcich si testovanie pacientov v regióne. Náš lekár MDDr. Radoslav Paulech ako člen odberovej jednotky ŽSK pomáhal realizovať aj mimoriadne odbery detí škôlkárov v Čadci. Aktívni zdravotníci, ktorí sa bez nároku na odmenu rozhodli dobrovolne pomáhať, dostali poďakovanie aj od riaditeľa KNsP. Ing. Martina Šenfelda.

podakovanie_clenom_odberoveho_timu.jpg

Napísali o nás: Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník testuje ľudí na koronavírus

logo-fb.png

Viac o nás:

Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej

Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník testuje ľudí na koronavírus

Minúty pre hrdinov: zubár Radoslav Paulech