ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Cenník poskytovaných služieb

Vážení pacienti, 

doleuvedené informácie predstavujú iba orientačný, základný výber z cenníka za účelom stručného prehľadu o cenách stomatologických služieb, ktoré Vám PRIMADENT, s.r.o. poskytuje. Kompletný cenník je kedykoľvek k dispozícii na recepcii nášho pracoviska. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

PRIMADENT, s. r. o. 
041/ 433 34 66

Vstupné komplexné vyšetrenie – zahŕňa základné klinické vyšetrenie a ďalšie vyšetrenia podľa potreby (napr. skúška vitality zubov, RTG snímky na zistenie medzizubných kazov a kazov pod plombami, atď.).

    o  Vstupné komplexné vyšetrenie  25 €
    o  Skúška vitality zubov (horná a dolná čeľusť) 6 - 9 €
    o  RTG intraorálny digitálny 8 €
    o  RTG panoramatický digitálny (OPG) 20 €
Spolu 48 – 70 €

Cielené vyšetrenie – zahŕňa vyšetrenie konkrétneho zuba, zistenie spôsobu jeho liečby a podľa potreby ďalšie vyšetrenia (napr. skúška vitality zubov a RTG snímky).

    o  Cielené vyšetrenie 20 €
Spolu 20 – 54 €

Airflow – profesionálne čistenie zubov otryskávaním jemným práškom, ktorý odstráni pigmentácie od kávy, čaju a fajčenia, bez poškodenia povrchu zubov.

    o  Airflow (1 zub)  3 €
Spolu 3  96 €

Konzultácia je určená pre pacientov, ktorí sa chcú poradiť ohľadom liečby zdravotného problému (napr. či je možné deštruovaný zub zachrániť, aké sú varianty, prognóza a cena liečby).

    o  Konzultácia v závislosti od časovej náročnosti 15 – 25 €

Ústna hygiena – podľa potreby a stavu v závislosti od konkrétneho pacienta.

    o  Odstránenie zubného kameňa (1 sextant)  7 €
    o  Odstránenie zubného povlaku (1 sextant)  4 €
    o  Ústna hygiena profylaktická s inštruktážou 20 €
Spolu 32 – 86 €

Bielenie zubov môže prebiehať buď ambulantne v našej ordinácii alebo doma, kde si budete sami aplikovať bieliaci prostriedok do vyrobeného nosiča (dlahy na zuby). Výber spôsobu bielenia závisí od vyšetrenia a osobnej konzultácie s pacientom.

    o  Domáce bielenie  67 €
    o  Odtlačok (jedna alebo obidve čeľuste) 20 – 40 €
    o  Študijný model  10 €
    o  Nosič (dlaha na zuby)
15 – 30 €
Domáce bielenie spolu  99 –147 €
Ambulantné bielenie spolu (jedna/obe čeľuste) 150 / 250 €

Výplne zubov (plomby) – rozpätie cien je individuálne a závisí od rozsahu zubného kazu (najlacnejšie sú malé kazy postihujúce iba jednu plôšku zuba, drahšie sú rozsiahle zubné kazy, pri ktorých je potrebné rekonštruovať podstatnú časť zuba).

     o  Amalgámové výplne  10 – 80 € 
     o  Fotokompozitné výplne (biele, estetické) 15 – 140 €

Ošetrenie koreňových kanálikov – cena závisí od počtu kanálikov v zube. Predné zuby majú zvyčajne jeden kanálik, zadné aj tri či štyri. Ošetrenie koreňových kanálikov vykonávame moderným postupom v rámci jednej návštevy, takže nemusíte chodiť niekoľko mesiacov s otvoreným zubom a pravidelne navštevovať zubára z dôvodu výmeny rôznych vložiek.

     o  Jeden kanálik 50 - 80 €
Spolu 50 – 480 €

Protetické výrobky (mostíky a korunky) – konečná cena sa skladá z práce zubného lekára a z ceny samotnej korunky, resp. mostíka, ktoré sú vyrábané v zubnom laboratóriu. Cena závisí od náročnosti a rozsahu protetickej práce a od vybratého materiálu (konfekčná, plastová, kov, živica, metalkeramika, zirkónkeramika, bezkovová keramika a CEREC-bezkovová keramika).

     o  Návrh ošetrenia 10 €
     o  Preparácia na korunku (aj inlay, overlay)  35 – 70 €
     o  Odtlačky oboch čeľustí 40 – 60 €
     o  Nasadenie protetickej práce  20 – 70 €
     o  Korunka alebo člen mostíka  40 – 270 €
Cena korunky CEREC spolu (preparácia, korunka, nasadenie) 315 – 400 €

Vytrhnutie (extrakcia) zuba – cena závisí od náročnosti výkonu a líši v závislosti od toho, či ide o mliečny alebo stály zub, jednokoreňový alebo viackoreňový zub, komplikovanú alebo chirurgickú extrakciu.

     o  Anestézia povrchová slizničná 1 €
     o  Anestézia lokálna infiltračná  10 €
     o  Anestézia zvodová 15 €
     o  Extrakcia zuba podľa náročnosti od najjednoduchšej po chirurgickú  15 – 130€
Spolu s anestéziou 26 – 146 €

Chirurgia – cena závisí od časovej a odbornej náročnosti výkonu, niekedy sa môže navýšiť použitím špeciálnych materiálov (membrána, augmentačný materiál, implantát, atď.).

     o  Chirurgická extrakcia retinovaného zuba (predný – zadný) 75 – 130 €
     o  Resekcia koreňového hrotu zuba (predný – zadný) 95 – 120 €
     o  Chirurgická úprava uzdičiek a slizničných rias (aj laserom)  20 – 60 €
     o  Chirurgická úprava ďasna (aj laserom) 1 zub 18 – 25 €
     o  Sutura (steh) 1-krát 8 €

Implantáty – cena zavedenia lacnejšieho typu implantátu je 450 €, drahšieho typu 650 €. Cena je iba orientačná, zákrok obyčajne vyžaduje dôkladné vyšetrenie, analýzu a naplánovanie. Zavedenie implantátov je časovo a technicky náročný výkon. O výslednej cene je pacient oboznámený po prekonzultovaní a výbere najvhodnejšieho postupu.

 

Analgosedácia rajským plynom  ponúkame počas ošetrenia ako jediná zubná ambulancia na Kysuciach. Úvodná polhodina v hodnote 50  a každá ďalšia polhodina 25