Nová posila do tímu

Vytvorené 18.10.2021

Predstavujeme vám novú posilu nášho tímu - MDDr.  Martina Rudinského.

MDDr. Martin Rudinský

Nový člen v tíme našich osvedčených zubných lekárov sa zaujíma o všeobecnú a mikroskopickú stomatológiu, endodontické a protetické ošetrenie zubov. Jeho živý záujem o odbor nás teší, rovnako ako profesionálny prístup k pacientom a ľudskosť, ktorú každý z nás pri zubnom ošetrení uvíta. 

Vyštudoval zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Popri štúdiu sa zúčastnil viacerých školení a seminárov zameraných najmä na súčasné a miniinvazívne postupy v ošetrovaní. Pracuje u nás od roku 2021. Martin je pripravený na sebe pracovať a vie, že pre výkon práce zubného lekára je dôležité priebežne vzdelávanie. Do nášho kolektívu veľmi rýchlo zapadol a je prínosom pre firmu nielen po profesionálnej, ale aj po ľudskej stránke. 

MDDr. Martin Rudinský

Veľmi sa tešíme, že máme v kolektíve ďalšieho nadaného zubára so srdcom. Tešíme sa na vás, v mene celého kolektívu súkromnej zubnej kliniky Prímadent. Sme tu pre vás.

Viac si môžete prečítať v článku: 

Zúčastníme sa iniciatívy Zubári, ktorí liečia, ale i nezištne pomáhajú

 

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.