Koronavírus - Mimoriadne hygienické opatrenia v našej zubnej praxi

Vytvorené 16.03.2020

Prosíme pacientov, aby rezervácie vytvárali prostredníctvom internetu alebo sa objednávali telefonicky na tel. čísle +421 948 976 310 alebo 041/433 34 66. Touto cestou dostanú ďalšie potrebné informácie. Vstup do kliniky len s povolenými ochrannými prostriedkami, rúškami.

korona_virus_perex.jpg

Zdroj foto: pixabay.com

Opatrenia, ktoré zavádzame s okamžitou účinnosťou na zvýšenie ochrany:

Objednaných pacientov predbežne telefonicky kontaktujeme,* zisťujeme ich zdravotný stav, v prípade potreby preobjednávame na neskoršie termíny. Urobíme všetko preto, aby sme znížili pohyb infekčných a potencionálne rizikových pacientov v priestoroch kliniky.

  1. Boli ste v kontakte s ľuďmi, ktorí mohli byť infikovaní koronavírusom?
  2. Máte príznaky chrípky ako horúčka, zimnica, únava, bolesti kĺbov či svalov, kašeľ alebo dýchavičnosť?

Ak je u Vás pozitívna odpoveď na jednu z hore uvedených skutočností je potrebné pacienta preobjednať o minimálne 14 kalendárnych dní (a viac). V prípade pacientov s akútnych ochorením aj o mesiac. Uveďte prosím, vždy pravdivé údaje o Vašom zdravotnom stave, príznakoch, telesnej teplote, a pod. Pacientov zároveň vyzývame, aby na ošetrenie chodili bez doprovodu. V prípade, ak je doprovod nevyhnutný (zákonný zástupca) je potrebné v priestoroch kliniky nosiť ochranné prostriedky, rúška a zdržiavať sa len na nevyhnutnú dobu ošetrenia.

*podľa nariadení platných v súčasnosti nie je potrebné.

dotaznik_primadent.jpg

Zdroj foto: Primadent s.r.o. © AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ 

Dezinfekcia rúk a meranie teploty
Každý pacient (aj doprovod) si povinne vydezinfikuje ruky. Dezinfekčné prostriedky sú Vám k dispozícii v priestoroch našej kliniky. Každému pacientovi (a doprovodu) sa po príchode na kliniku bude na recepcii merať teplota pomocou bezkontaktného teplomeru. V prípade zvýšenej teploty bude pacient preobjednaný o minimálne 14 dní. Ďalšie ochranné prostriedky ako rukavice, či ochranné okuliare sú taktiež odporúčané. 

dezinfekcia_meranie_teploty_primadent.jpg

Zdroj foto: pixabay.com

Vetranie, ochranné pomôcky, dezinfekcia
Priestory čakárne a recepcie budú priebežne vetrané. Hygienické pravidlá dezinfekcie a sterilizácie nástrojov a prístrojov, ktoré používame pri ošetrovaní pacientov dodržiavame priebežne. Rovnako používanie jednorazových ochranných pomôcok (rukavice, tvárové masky a pod.) pre ochranu zdravia pacientov. V našej zubnej praxi je každodenne zabezpečená dezinfekcia vzduchu germicídnymi žiaričmi. Počas ordinačných hodín budú plochy vystavené dotyku pacientov, ako kľučky, zábradlia, pult na recepcii, stoličky a iné predmety, priebežne ošetrované dezinfekčnými prostriedkami. Platby sa prednostne budú realizovať bezhotovostne, aby sa čo najviac zamedzilo kontaktu s bankovkami.

clanok implantaty obrazky.jpg

Zdroj foto: Primadent s.r.o. © AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ 

Milí pacienti, my zdravotníci sme tu pre vás aj v tejto výnimočnej situácii. Samozrejme, v prvom rade dbáme najmä na Vašu aj našu bezpečnosť. Snažíme sa, aby Vaše ošetrenie prebehlo v čo najprísnejších hygienických podmienkach. Dodržujte prosím, stanovené opatrenia. 

Ďakujeme za pochopenie. Zvládneme to. Sme v tom spolu.  

PRIMADENT, s.r.o. – súkromná zubná prax

Moyzesova 1420

022 01 Čadca

mobil.png

041 / 433 34 66

telefon.png +421 948 976 310

email: info@primadent.sk

Viac o nás:

Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej

Našu hodnotu ovplyvňuje to, ako vieme byť užitoční, hovorí zubár, ktorý ako dobrovoľník testuje ľudí na koronavírus

Minúty pre hrdinov: zubár Radoslav Paulech

logo-fb.png
Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.