ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Novinky

Veselá rozlúčková oslava pred nástupom na materskú

Po dlhých 18 rokoch v kolektíve Primadentu prišla chvíľa, na ktorú tento svet čakal. Naša Evička po úspešnom 18-ročnom rodičovstve u nás zahájila výrobu nového pacienta. :)

10.01.2022 / Blog

viac informácií

Ordinačné hodiny počas sviatkov

Milí pacienti, chceme vás informovať o ordinačných hodinách počas sviatkov. Kedy bude naša zubná prax otvorená?

20.12.2021 / Novinka

viac informácií

Vianočná akcia - Objednajte sa včas a využite možnosť ošetrenia so zľavou

Milí pacienti, pripravili sme pre vás vianočnú akciu. Pri objednaní termínu na rok 2022 do konca tohto roka, získavate zľavu 10 % z účtu ošetrenia. Tešíme sa na vás. :)

22.11.2021 / Novinka

viac informácií

Režim ošetrovania pacientov - priebežne aktualizovaný

Milí pacienti, v rámci zachovania bezpečnosti a ochrany vášho a nášho zdravia, zavádzame sprísnený hygienický režim, ktorý je priebežne aktualizovaný. Ošetrovať budeme len pacientov, u ktorých je minimalizované akútne riziko šírenia infekcie COVID-19. *Aktualizované 18. 10. 2021.

18.10.2021 / Novinka

viac informácií

Nová posila do tímu

Predstavujeme vám novú posilu nášho tímu - MDDr. Martina Rudinského.

18.10.2021 / Novinka

viac informácií

Význam prevencie ústneho zdravia

Ochorenia ústnej dutiny, najmä zubný kaz a zápal ďasien, postihujú viac ako 90 % dospelej populácie. Problémom v ústnej dutine pritom môžeme účinne predchádzať. Prečo je dôležité dbať na prevenciu? Ako môžeme ovplyvniť kvalitu našich zubov?

06.09.2021 / Blog

viac informácií

Najčastejšie otázky našich pacientov – Čo sa nás pýtate?

V tomto článku nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa nás pacienti pýtajú. Zhrnuli sme pre vás odpovede ohľadom vyšetrenia, zákrokov a s tým súvisiacich tém. Čo vás najviac zaujíma?

17.05.2021 / Blog

viac informácií

Čo robiť pred a po vytrhnutí zuba?

Čaká Vás extrakcia zuba? Čo robiť pred a ako postupovať po vytrhnutí zuba? Najlepšie rady sme zhrnuli v krátkom článku, v ktorom radíme ako predchádzať prípadným komplikáciám.

07.04.2021 / Blog

viac informácií

Čo nerobiť po vytrhnutí zuba?

Najčastejšou otázkou, ktorá pacientov zaujíma je správny postup po extrakcii zuba. Rovnako dôležité je zaujímať sa o to, čo sa po vytrhnutí zuba neodporúča. Čo nerobiť po extrakcii?

07.04.2021 / Blog

viac informácií

Iniciatíva Daruj úsmev - premena pacientky Ivetky

S potešením vám oznamujeme, že máme za sebou ďalšiu premenu v rámci iniciatívy Daruj úsmev. V súčasnosti máme ukončenú už druhú úspešnú premenu, tentokrát u pani Ivetky. Sme radi, že môžeme naďalej pomáhať v tejto situácii tým, ktorí to najviac potrebujú.

18.12.2020 / Blog

viac informácií

Iniciatíva Daruj úsmev - naša premena pacientky Danky

Tím zubných lekárov s veľkým srdcom sa podujal pomôcť ľudom z nášho regiónu, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii. Sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť a máme za sebou prvú premenu milej pacientky. Ako sa vám nový úsmev pani Danky páči?

18.12.2020 / Blog

viac informácií

Pre potešenie :)

Humorné situácie nechýbajú ani v zubárskom kresle. Zábava môže vďaka fantázii vzniknúť aj pri nasádzovaní korunky implantátu. Komu táto protetická práca nevyčaruje úsmev na tvári? Úsmev, prosím! :)

11.12.2020 / Novinka

viac informácií

Objednaj sa a získaj 10% zľavu z účtu!

Aj tento rok máme pre Vás vianočnú akciu. Pacienti, ktorí si u nás do konca roka objednajú ošetrenie na rok 2021, získajú 10% zľavu z tohto ošetrenia. Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na vás v roku 2021. :)

23.11.2020 / Blog

viac informácií

Zúčastníme sa celoplošného testovania - budeme pomáhať aj pri odberoch vzoriek

Zúčastníme sa ako dobrovoľníci celoplošného testovania a budeme pomáhať pri odoberaní výterov. Podporíme tímy zdravotníkov a administratívnych pracovníkov, ktorí sa rozhodli prispieť svojou prácou k uskutočneniu víkendového projektu. Ako zdravotníci veríme, že pomáhať je dôležité.

30.10.2020 / Novinka

viac informácií

Krásny darček od našej milej pacientky Emky

Chceme sa s vami podeliť o prekvapenie, ktorým nás potešila naša pacientka Emka. Kreatívne nápady robené so srdcom vedia skutočne zahriať a zlepšiť deň. Krásny nápad v podobe vlastnoručne zhotovených tričiek pre zamestnancov Primadentu, nás veľmi potešil. Tieto milé tričká určite zlepšia náladu nielen nám, ale aj vám, pacientom.

15.10.2020 / Novinka

viac informácií

Zúčastníme sa iniciatívy Zubári, ktorí liečia, ale i nezištne pomáhajú

Zubári so srdcom sú tí, ktorí vedia aj nezištne pomáhať.Zapojili sme sa preto do výzvy Žilinského samosprávneho kraja na pomoc tým, ktorých súčasná kríza najviac zasiahla. Vybraným pacientom poskytneme komplexné ošetrenie zdarma vrátane nadštandardu kompletne na naše náklady. Pre koho je pomoc určená?

19.06.2020 / Novinka

viac informácií

SÚŤAŽ - Vyhraj dentálnu hygienu ZADARMO a 10 % zľavu na ošetrenie + výsledky súťaže

S príchodom leta a uvoľňovaním pravidiel pohybu bez rúška je teraz správny čas na objednanie sa na dentálnu hygienu. Na vašom úsmeve nám záleží, a preto sme sa rozhodli, že vás odmeníme :)

20.05.2020 / Novinka

viac informácií

Nezvyšujeme ceny počas pandémie a ani po nej

Napriek zvýšeným nákladom spojeným s mimoriadnym hygienickým režimom dávame našim pacientom verejný prísľub, že ceny za ošetrenie nebudeme zvyšovať. Garantujeme vám nezvýšenie cien za ošetrenie počas celého roka.

14.05.2020 / Novinka

viac informácií

Oznam pre pacientov - ošetrenie v období epidémie koronavírusu

Milí pacienti, ako zdravotníci sme tu pre vás. Ošetrujeme objednaných, preobjednaných, aj akútnych pacientov s bolesťou. Všetkým pacientom pred ošetrením zmeriame teplotu. Aký režim platí u nás v Primadente pri vyšetrení v období epidémie koronavírusu?

23.03.2020 / Novinka

viac informácií

Koronavírus - Mimoriadne hygienické opatrenia v našej zubnej praxi

Milí pacienti, v súvislosti s epidémiou COVID-19 sme u nás v Primadente zaviedli mimoriadny hygienický režim. Ošetrujeme objednaných, preobjednaných, aj akútnych pacientov s bolesťou. Opatrenia sa týkajú rizikových skutočností, merania teploty personálu a pacientov, dezinfekcie rúk, vzduchu, predmetov a priestorov zubnej kliniky. Vstup na do priestorov kliniky možný len s ochranným prostriedkom, ktorý zakrýva ústa a nos.

16.03.2020 / Novinka

viac informácií

Aj pacientovi s paradentózou (parodontitídou) je možné chýbajúci zub nahradiť implantátom

Chýbajúce zuby trápia nejedného z nás. Možnosti náhrady však už zďaleka nie sú len mostík alebo protéza. Prečo je dôležité nahradiť chýbajúci zub čo najskôr?

23.01.2020 / Blog

viac informácií

Analgosedácia

Moderná medicína ponúka rôzne riešenia zníženia, či úplného odstránenia bolesti pri zákroku. Pacienti majú u nás v Primadente na výber z niekoľkých možností.

22.01.2020 / Blog

viac informácií

Nácvik dentálnej hygieny pre deti v Staškove

Dňa 13.9.2019 sme pre deti 3.triedy materskej školy Staškov pripravili prednášku dentálnej hygieny, ktorá deťom vysvetlila ako si správne čistiť zuby. Program deti zaujal a za úspešné absolvovanie dostali diplom a darčeky. :)

25.10.2019 / Blog

viac informácií

Ošetrenie bez strachu aj na Kysuciach

Strach zo zubárov a bolestivých zákrokov? Vyskúšajte ošetrenie rajským plynom, ktoré je dostupné u nás.

21.10.2019 / Blog

viac informácií

Online rezervácia

S potešením Vám oznamujeme, že systém online objednávania je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

07.02.2019 / Novinka

viac informácií

Ktorá zubná pasta je najlepšia?

Veľa značiek, ešte viac typov, rôzne zloženia či účinky. Na toto všetko narazíte pri výbere zubnej pasty. Dá sa skutočne vybrať tá najlepšia a možno veriť reklamám?

06.09.2018 / Blog

viac informácií

Ako na citlivosť zubov

Niet pochýb o tom, že citlivé zuby nie sú práve príjemným spoločníkom. Našťastie je však problém citlivých zubov riešiteľný. Často dokonca i v domácich podmienkach.

06.09.2018 / Blog

viac informácií

Oznam:

Prijímame nových pacientov do našej zubnej ambulancie!

28.07.2018 / Novinka

viac informácií

Implantáty kedysi a dnes

Prvé zmienky o zubných implantátoch pochádzajú už z obdobia starého Egypta, avšak vznik implantológie ako odboru sa datuje do obdobia 18.-19. storočia.

23.05.2018 / Blog

viac informácií

Darčekové poukazy v predaji!

Chcete potešiť rodinu, priateľov alebo si neviete rady, čo kúpiť svojim blízkym na Vianoce či k sviatku? Môžete ich obdarovať originálne a venovať im darčekový poukaz.

14.11.2017 / Novinka

viac informácií

Plazma bohatá na hojivé faktory

Naše pracovisko, ako jedno z mála využíva pri chirurgických zákrokoch priaznivé pôsobenie autolognej plazmy získanej odberom z vlastnej krvi od pacienta.

31.10.2017 / Blog

viac informácií

Operačný mikroskop

Operačný mikroskop slúži na zväčšenie a osvetlenie ošetrovaného zuba, čo umožňuje lekárovi získať detailný prehľad v operačnom poli.

31.10.2017 / Blog

viac informácií

Digitálny 3D röntgen

Pre zlepšenie diagnostických možností, kvality a zvyšovanie starostlivosti o našich pacientov je naša pracovisko vybavené novým röntgenovým prístrojom CBCT.

31.10.2017 / Blog

viac informácií

Nevzdávajte sa svojich zubov

Chýbajúce zuby nie sú len estetickým problémom. Nevzdávajte sa preto svojich vlastných zubov bez toho, aby ste sa lekára opýtali, či sa nedajú zachrániť.

31.10.2017 / Blog

viac informácií

Panoramatický röntgen

Prístroj AJAT Art Plus, ktorý používame na našom pracovisku, významne prispieva ku kvalite našej starostlivosti.

09.05.2014 / Blog

viac informácií

Bielenie zubov

Bielením sa zosvetľuje farba zubov. Čím je pôvodná farba tmavšia tým je výsledný efekt bielenia výraznejší.

09.05.2014 / Blog

viac informácií

Amalgám

Amalgám je s odstupom času najlepšie preskúmaným a osvedčeným výplňovým materiálom. Zubní lekári ho používajú už viac než 150 rokov.

09.05.2014 / Blog

viac informácií

CEREC technológia

Názov CEREC je možné voľne preložiť ako "ekonomická zubná náhrada z estetickej keramiky aplikovaná stomatológom počas jednej návštevy".

09.05.2014 / Blog

viac informácií

Zubné implantáty

Veľa ľudí si na chýbajúce zuby častokrát zvykne, avšak nie je to len estetický problém.

08.05.2014 / Blog

viac informácií

Ozdoby na zuby

Twinkles a Swarovského krištály sú módny hit. Skrášľujú úsmev, sú veselé, divoké, atraktívne, diskrétne, ale hlavne neškodné.

08.05.2014 / Blog

viac informácií

replica watches for sale replique montre replica uhren deutschland luxury replica watches https://www.wellreplicas.to