ONLINE REZERVÁCIA
TERMÍNOV
 

Najčastejšie otázky našich pacientov – Čo sa nás pýtate?

vytvorené : 17.05.2021

Aké sú aktuálne podmienky ošetrovania pacientov u nás?

V súčasnej dobe je najčastejšou otázkou pacientov aktuálny režim ošetrovania pacientov. Ten pre vás pravidelne aktualizujeme podľa súčasnej situácie a vládnych opatrení. V súvislosti s epidémiou COVID-19 sme zaviedli mimoriadny hygienický režim, všetko dôležité sa dozviete na odkaze Režim ošetrovania pacientov platný od 12. 1. 2021.  

Beriete nových pacientov?

Áno, ošetrujeme aj nových pacientov. Ponúkame pre našich pacientov ošetrenie na priamu platbu, bez zmluvného vzťahu s poisťovňami. Ak máte záujem o vstupné vyšetrenie, môžete si u nás objednať termín telefonicky alebo cez internet. Internetové termíny sa uvoľňujú 29 dní dopredu, to znamená, že ich rezervácia je možná 29 dní pred konkrétnym dátumom želaného ošetrenia.

Prečo potrebujeme vaše kontaktné údaje?

Kontaktné údaje potrebujeme z dôvodu informovania pacienta o dostupnosti termínu ošetrenia, o prípadných zmenách a návrhoch postupu ošetrenia, či o termíne preventívnej prehliadky.

Parkovanie

Parkovať je možné pred budovou Primadentu. V prípade, že sú miesta na parkovanie obsadené, je možné zaparkovať na našej ulici.

Platba kartou?

Áno, u nás je možná platba platobnými kartami aj mobilom.

Prečo je potrebné pred vyšetrením absolvovať RTG?

Kazy, patologické nálezy v kosti a iné skryté problémy v ústach sú častokrát nenájditeľné bežnou vizuálnou kontrolou, a práve vďaka RTG snímke ich nezriedka vieme odhaliť včas, kedy je možné zub ešte zachrániť prípadne predísť väčším komplikáciám. RTG vyšetrenie je veľmi dôležitou súčasťou komplexného a detailného stomatologického vyšetrenia. Vďaka nemu ošetrujúci lekár dokáže dôkladne zhodnotiť aktuálny stav chrupu a navrhnúť efektívny liečebný plán.

Prečo musím vypisovať anamnézu?

Dobrý lekár nikdy nepodcení kvalitnú diagnostiku. Z tohto dôvodu potrebujeme poznať zdravotný stav pacienta. Vhodné ošetrenie vieme naplánovať aj vďaka informáciam v dotazníku. Ako pacient/ka nás preto, prosím,  pravdivo informujte o tom, aké choroby ste prekonali, aké lieky užívate, aké operácie ste absolvovali. Tieto informácie majú vplyv na zvolený liečebný postup a lieky, ktoré vám predpíšeme.

Od čoho závisí cena plomby?

Cenu plomby určuje niekoľko faktorov, a to najmä veľkosť kazu/defektu, zvolený materiál a časová náročnosť zhotovenia.

Môže ma ošetrovať rovnaký lekár?

Zubná prax MUDr. Vladimíra Paulecha bola založená už v roku 1993 ako prvé súkromné stomatologické pracovisko na Kysuciach. Svojim pacientom (dospelým i deťom) poskytuje komplexnú stomatologickú starostlivosť na priamu platbu, bez zmluvného vzťahu s poisťovňami. Všetci lekári pracujú pod vedením dvojatestovaného stomatológa MUDr. Vladimíra Paulecha a sú priebežne pripravovaní a doškoľovaní poskytovať služby vo vysokej kvalite a s ohľadom na požiadavky pacientov.

U nás v Primadente poskytujú ošetrenie lekári s dlhoročnou praxou a s dlhoročnými skúsenosťami z výkonu stomatologickej praxe. Ak si želáte vyšetrenie u konkrétneho lekára, stačí sa u neho objednať. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Kvalitná a odborná starostlivosť je však  každodennou rutinou u všetkých našich lekárov, história Primadentu hovorí o svedomitej práci našich zubných lekárov najlepšie. Sme tu pre vás už viac ako 25 rokov.

logo-fb.png